Usuwanie kar od wyszukiwarek

Ciągła ewolucja algorytmów wyszukiwarek sprawia, że coraz skuteczniej są one w stanie wychwytywać wszelkie próby manipulacji mających na celu osiągnięcie jak najwyższych pozycji. Oczywiście nie każdy jednak zdaje sobie sprawę z tego, że jego strona łamie pewne wytyczne wyszukiwarek choćby w wyniku braku odpowiedniej optymalizacji. Łamanie wytycznych czasami jest w pełni świadome lecz bywa również że wyniku ono po prostu z niewiedzy.

Dla wyszukiwarek nie ma jednak większego znaczenia to czy ich wytyczne łamane są świadomie czy też nie. Tak czy inaczej z powodu łamania określonych zasad na konkretną witrynę może zostać nałożona kara w postaci filtra lub bana. Efektem jest jest ograniczenie widoczności witryny w wynikach wyszukiwania lub wręcz całkowite z nich usunięcie. Najbardziej odczuwalnym rezultatem jest w takim przypadku zauważalne ograniczenie liczby użytkowników odwiedzających stronę za pośrednictwem organicznych wyników wyszukiwania.

Oferuję pomoc przy diagnozie tego czy na stronę faktycznie nałożona została kara a następnie określeniu co mogło być jej przyczyną. Zapewniam również wsparcie przy usuwaniu kary nałożonej przez wyszukiwarkę.

Kim jestem?


Nazywam się Łukasz Kołodziejczyk i tematyką marketingu internetowego interesuję się nieprzerwanie już od kilku lat. Ciągle staram wyznaczać sobie ambitne cele, których realizacja zapewnia niezmierną satysfakcję a jednocześnie stanowi bodziec do tego aby stawiać kolejne kroki prowadzące do rozwoju mojej kariery zawodowej.

O mnie

Kontakt