Publikacje

Przez ostatnie kilka lat miałem okazję publikować wiele artykułów odnoszących się do różnych zagadnień z zakresu marketingu internetowego. Moim celem zawsze było i nadal jest jak najbardziej przystępne przedstawienie tematu tak aby w jak najdokładniejszy sposób przybliżyć go użytkownikowi, którego wiedzę związaną z promocją w sieci w najlepszym wypadku można byłoby określić jako skromną.

Edukowanie takich osób tak aby świadome były możliwości jakie daje wykorzystanie marketingu internetowego jest dla mnie najważniejszym zadaniem jakie przed sobą stawiam. To czy udaje mi się je realizować każdy musi ocenić sam przeglądając artykuły, które dotychczas opublikowałem, w czym pomocna może być lista moich wybranych publikacji, znajdująca się poniżej:

Top4Shops

Top4Shop

Kim jestem?


Nazywam się Łukasz Kołodziejczyk i tematyką marketingu internetowego interesuję się nieprzerwanie już od kilku lat. Ciągle staram wyznaczać sobie ambitne cele, których realizacja zapewnia niezmierną satysfakcję a jednocześnie stanowi bodziec do tego aby stawiać kolejne kroki prowadzące do rozwoju mojej kariery zawodowej.

O mnie

Kontakt