Moje usługi

Od wielu lat zajmuję się zagadnieniami z zakresu marketingu internetowego oraz tworzenia stron internetowych. Przez ten czas miałem okazję pracować z klientami z przeróżnych branż mających naprawdę zróżnicowane wymagania co do swoich witryn a także kwestii promocji w sieci. Dzięki temu zdobyłem cenne doświadczenie oraz umiejętności pozwalające mi oferować pełen zakres usług.

Obejmuje on tworzenie zupełnie nowych witryn internetowych a także przebudowę tych już istniejących celem jak najlepszego dostosowania ich do obowiązujących standardów. Oczywiście oferuję również kompleksowe wsparcie w zakresie marketingu internetowego tak aby promocja w sieci była maksymalnie efektywna.

Kim jestem?


Nazywam się Łukasz Kołodziejczyk i tematyką marketingu internetowego interesuję się nieprzerwanie już od kilku lat. Ciągle staram wyznaczać sobie ambitne cele, których realizacja zapewnia niezmierną satysfakcję a jednocześnie stanowi bodziec do tego aby stawiać kolejne kroki prowadzące do rozwoju mojej kariery zawodowej.

O mnie

Kontakt