Tworzenie stron internetowych

W obecnych czasach strona internetowa pełni funkcję naszej nowoczesnej wizytówki i to zarówno w przypadku firm jak i indywidualnych osób. Jest ona jednym z podstawowych elementów budowy odpowiedniego wizerunku. Często to właśnie strona internetowa jest dla użytkowników pierwszą okazją bezpośredniego kontaktu z daną marką i to ona decyduje o tym jakie będzie ich pierwsze wrażenie a co za tym idzie ma istotny wpływ na to czy staną się oni klientami.

Oceniając stronę internetową zwracają oni uwagę na dwa podstawowe aspekty. Po pierwsze zaraz po wejściu ocenie podlega wizualna atrakcyjność witryny oraz intuicyjność jej interfejsu. Jeśli odwiedzający stronę uzna że strona jest nieatrakcyjna lub ma problemy z nawigowaniem po niej to w większosci przypadków nie będzie już zainteresowany jej wartością merytoryczną. Drugą istotną kwestią jest właśnie aspekt merytoryczny a więc zadbanie o to aby na stronie były przydatne użytkownikom informacje, które pozwolą ich zainteresować i zatrzymać na dłużej a przy okazji zainteresować być może ofertą.

Już od kilku lat zajmuję się tworzeniem profesjonalnych i funkcjonalnych stron internetowych. Są one przejrzyste a ich obsługa intuicyjna zarówno na komputerach jak i urządzeniach mobilnych, do których są odpowiednio przystosowane. Dbam również o ich właściwą wartość merytoryczną poprzez samodzielne przygotowywanie tekstów lub też nadzór nad tworzeniem odpowiednich treści przez inne osoby. Witryny przeze mnie tworzone wykorzystują nowoczesne technologie i są zgodne z obecnymi standardami. Oczywiście są one też zoptymalizowane z uwzględnieniem wytycznych wyszukiwarek.

Kim jestem?


Nazywam się Łukasz Kołodziejczyk i tematyką marketingu internetowego interesuję się nieprzerwanie już od kilku lat. Ciągle staram wyznaczać sobie ambitne cele, których realizacja zapewnia niezmierną satysfakcję a jednocześnie stanowi bodziec do tego aby stawiać kolejne kroki prowadzące do rozwoju mojej kariery zawodowej.

O mnie

Kontakt