Audyty stron internetowych

Współczesne strony internetowe muszą sprostać wielu wymogom ora oczekiwaniom ze strony nie tylko użytkowników ale też wyszukiwarek. Problem w tym, że o ile potrzeby użytkowników są zazwyczaj uwzględniane to z wymaganiami wyszukiwarek bywa już naprawdę różnie. Bardzo częsta w mniejszym lub większym stopniu strona internetowa nie spełnia podstawowych wymagań a co za tym idzie roboty wyszukiwarek mają utrudnione zadanie jeśli chodzi o właściwą indeksację oraz analizę treści witryny.

Wielu właścicieli stron internetowych może nawet nie zdawać sobie sprawy z tego, że ich strona sprawia problem wyszukiwarkom internetowym i ma to wpływ na ich widoczność w wynikach wyszukiwania. Rozwiązaniem jest kompleksowy audyt witryny, w czasie którego zostaną dokładnie sprawdzone jej kluczowe elementy z uwzględnieniem obowiązujących wytycznych w zakresie optymalizacji. W jego ramach drobiazgowej kontroli podlegają zarówno aspekty techniczne jak i obecna na stronie treść.

Audyt uwzględnia również szybkość działania strony internetowej oraz jej zgodność z urządzeniami mobilnymi a więc dwa aspekty niezwykle obecnie istotne nie tylko dla wyszukiwarek ale również dla użytkowników. Nie lubią oni bowiem czekać zbyt długo na załadowanie się strony a także oczekują, że będzie się ona dobrze prezentować na ekranach ich smartphonów i tabletów, z których korzystają coraz chętniej przy przeglądaniu zasobów sieci.

Oferuję przygotowanie audytu dostarczającego informacji na temat tego czy wskazana strona internetowa jest zgodna ze współczesnymi standardami, spełniając przy tym potrzeby zarówno użytkowników jak i wyszukiwarek. Rezultatem przeprowadzonego audytu strony jest raport wskazujący jakie elementy strony wymagają poprawy i będący podstawą do prac w zakresie jej optymalizacji.

Kim jestem?


Nazywam się Łukasz Kołodziejczyk i tematyką marketingu internetowego interesuję się nieprzerwanie już od kilku lat. Ciągle staram wyznaczać sobie ambitne cele, których realizacja zapewnia niezmierną satysfakcję a jednocześnie stanowi bodziec do tego aby stawiać kolejne kroki prowadzące do rozwoju mojej kariery zawodowej.

O mnie

Kontakt