School of New Media – podsumowanie

School of New Media – podsumowanie
Podziel się tym wpisem...Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone

Podsumowanie

Niewątpliwie cały semestr zajęć w ramach School of New Media okazał się niezwykłą przygodą, która z pewnością zostanie w pamięci na długo. Możliwość spojrzenia na marketing internetowy w „świeży” sposób oraz cała masa praktycznej a co za tym idzie użytecznej wiedzy gotowej do natychmiastowego wykorzystania to niewątpliwie główne korzyści wynikające z uczestnictwa w SONM.

Jednak to możliwość poznania ludzi, dla których również marketing internetowy jest pasją to tak naprawdę kluczowa wartość School of New Media. Nawiązane przy tej okazji więzi są bowiem trwałym świadectwem tego, że SONM to tak naprawdę coś więcej niż tylko edukacja. To niepowtarzalna okazja do tego aby zmienić swoje życie i przeżyć fascynującą przygodę z marketingiem internetowym, której finał zależy tak naprawdę jedynie od nas. To bowiem my finalnie zdecydujemy o tym jak wykorzystać zdobyte na przestrzeni tych kilku miesięcy wiedzę, wartości oraz kontakty.

Oczywiście nie można również zapominać o tym, że jest to niepowtarzalna szansa do tego aby przekonać się na własne oczy jak bardzo na przestrzeni ostatnich kilku lat zmieniły się Katowice. School of New Media w doskonały sposób promuje bowiem miasto pokazując, że dynamicznie ono ewoluuje oferując zwłaszcza młodym coraz więcej możliwości. Choć w tym wypadku mówimy o atucie odnoszącym się w głównej mierze do osób spoza śląska to z pewnością warto zwrócić uwagę na fakt, że SONM skierowane jest nie tylko do mieszkańców Katowic i okolic. Jest to bowiem projekt otwarty tak naprawdę na wszystkich, którzy dostrzegają potencjał e-marketingu bez względu na to skąd pochodzą.

Są takie sytuacje gdy tak naprawdę słowo pisane to stanowczo zbyt mało aby wyrazić to co się czuję. Z pewnością tak właśnie jest gdy próbuje się opisać czym tak naprawdę jest School of New Media i jak wiele może dać uczestnictwo w tym projekcie. Aby w pełni to zrozumieć trzeba stać się uczestnikiem SONM i samemu przeżyć tą fascynującą przygodę.

Podziel się tym wpisem...Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone