Relacja ze szkolenia „Skuteczny E-Marketing”

Relacja ze szkolenia „Skuteczny E-Marketing”
Podziel się tym wpisem...Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone

Wielokrotnie miałem okazję zapoznawać się z niezwykle interesującymi artykułami dotyczącymi przeróżnych zagadnień związanych z marketingiem internetowym publikowanymi na Sprawnym Marketingu. Nigdy wcześniej nie miałem jednak okazji uczestniczyć w żadnym z organizowanych przez nich szkoleń choć miałem okazję słyszeć wiele dobrego na temat ich poziomu zarówno jeśli chodzi o aspekt merytoryczny jak i organizacyjny.

Pewien pogląd na ten temat pozwalało mi sobie wyrobić jedynie uczestnictwo dosłownie kilka dni wcześniej w konferencji „I Love Marketing„, której organizatorem był również Sprawny Marketing. Bazując tylko na tym doświadczeniu mogłem być pełen optymizmu bowiem organizacja tamtej konferencji stała na wysokim poziomie.

Nadszedł jednak czas aby samodzielnie przekonać się czy z bardziej kameralnym wydarzeniem poradzą sobie równie dobrze. Tak o to postanowiłem zapisać się na jedno z ich szkoleń aby zweryfikować czy te wszystkie pozytywne opinie, z którymi dotychczas miałem do czynienia znajdą pokrycie w rzeczywistości. Zgłosiłem się na szkolenie „Sukces w E-handlu” prowadzone przez Pana Michała Bąka. W ostatnim czasie niezwykle bliski stał mi się bowiem temat handlu w sieci zarówno w kontekście działań prowadzonych dla różnych klientów posiadających własne sklepy internetowe jak i ze względu na moje własne plany dotyczące zajęcia się handlem w sieci.

Niestety tuż przed terminem szkolenia zostałem zaskoczony nagłym telefonem od organizatorów z informacją o tym, że szkolenie prowadzonego przez Pana Michała Bąka niestety nie dojdzie do skutku ze względu na rezygnację kilku osób mających w nim pierwotnie uczestniczyć. W pierwszej chwili pomyślałem sobie, że w takim razie nic nie wyjdzie z mojego uczestniczenia w szkoleniu organizowanym przez Sprawny Marketing.

Jednocześnie otrzymałem jednak propozycję przepisania mnie na listę uczestników innego szkolenia odbywającego się w tym samym czasie a konkretnie szkolenia Skuteczny E-Marketing prowadzonego przez Pana Mariusza Łodygę. Pierwotnie nawet rozważałem rejestrację właśnie na to szkolenie jednak wydawało mi się ono zbyt ogólnikowe w kontekście wiedzy jaką posiadam. Ze względu na fakt, że miałem już zarezerwowane bilety do Warszawy i cały wyjazd do stolicy był już właściwie zaplanowany postanowiłem się zgodzić na dopisane do listy uczestników w nadziei, że moje obawy się nie sprawdzą i będę mile zaskoczony poziomem szkolenia.

Podziel się tym wpisem...Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone