Relacja z kwietniowego spotkania Techklub Kraków

Relacja z kwietniowego spotkania Techklub Kraków
Podziel się tym wpisem...Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone

Techkluby to niezwykle ciekawa inicjatywa obejmująca swoim zasięgiem praktycznie cały kraj. Jest to cykl spotkań organizowany w wielu miastach i co dla mnie szczególnie ważne również w Krakowie. Co miesiąc przewodnim tematem Techklubu jest inne zagadnienie o którym jest okazja porozmawiać nie tylko z prelegentami mającymi okazję dzielić się swoją bogatą wiedzą ale również z innymi uczestnikami. Jest to bowiem również doskonała okazja do nawiązania nowych znajomości z innymi osobami mającymi podobne zainteresowania.

Pomimo tego, że w Krakowie Techkluby odbywają się już od dłuższego czasu jednak jakoś do tej pory nie miałem okazji uczestniczyć w żadnym z organizowanych w ich ramach spotkań. Jednak postanowiłem to wreszcie zmienić i 6 kwietnia odwiedziłem Pauza in Garden przy ulicy Rajskiej aby poszerzyć swoją wiedzę na temat digital influencerów. Ciężko byłoby znaleźć dobry i jednocześnie jako normalnie brzmiący odpowiednik tego terminu pochodzącego z języka angielskiego.

Pojęcie to dla wielu osób może być zupełnie obce jednak ze względu na rosnące nieustannie znaczenie blogerów warto lepiej je poznać i dowiedzieć się co niego na temat tego jak wygląda współpraca z blogerami. Właśnie digital influencerom poświęcona była kwietniowa edycja Techklubu, podczas której mieliśmy okazję wysłuchać dwóch prezentacji. Jako pierwsi wystąpili Łukasz Majewski oraz Magdalena Grochala skupiając się na tym jak duży rozdźwięk potrafi być w zakresie wizji współpracy pomiędzy specjalistami od Public Relations a blogerami. Przyglądając się wynikom prezentowanych przez nich badań w tym zakresie można wręcz było dojść do wniosku, że blogerzy i PR to zupełnie dwa różne światy.

Podziel się tym wpisem...Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone