Relacja z „IV Kongresu eHandlu”

Relacja z „IV Kongresu eHandlu”
Podziel się tym wpisem...Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone

eHandel to naprawdę szerokie zagadnienie, którego różne kwestie można by tak naprawdę omawiać godzinami a i tak trudno byłoby je w pełni omówić. Dlatego też postanowiłem w dniu 3 marca odwiedzić Stadion Narodowy w Warszawie na którym odbywał się „IV Kongres eHandlu”, podczas którego wielu doświadczonych specjalistów dzieliło się się swoją wiedzą oraz doświadczeniem na temat tego jak efektywniej handlować w sieci.

Stadion Narodowy jest dobrze skomunikowany przez co dotarcie do niego nie sprawiło większych kłopotów. Jednak jego lokalizacja nie była jedyną zaletą wybrania takiego a nie innego miejsca na organizację tego wydarzenia. Przy okazji moglibyśmy bowiem liczyć na naprawdę komfortowe warunki i przestrzeń wystarczającą do tego aby pomieścić zarówno obszar do networkingu jak i 3 sceny. Bowiem tego dnia prezentacje odbywały się na trzech scenach równocześnie i każdy musiał decydować o tym jakie konkretnie tematy interesują go najbardziej.

Ja na szczęście po szybkim zapoznaniu się z agendą bez większego problemu wytypowałem najbardziej interesujące mnie prezentacje, która okazały się ze sobą nie kolidować więc z mojego punktu widzenia mogę pochwalić organizatorów za takie rozplanowanie prezentacji. Z drugiem strony wiem że były osoby, które naprawdę miały dylemat, w której z prezentacji uczestniczyć w sytuacji gdy dwa czy trzy interesujące ich tematy były przedstawiane w tym samym czasie na różnych scenach.

Podziel się tym wpisem...Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone